Książka Magiczny ogród uczuć i emocji

Nieopodal króliczej nory zawitał cyrk. Okoliczne zwierzęta z ogromną ciekawością przyszły na występ. Wśród nich były bliźniacze króliki – dzieci rolnika i kwiaciarki. Po cyrkowych przedstawieniach bracia stwierdzili, że sadzenie roślin jest nudnym zajęciem i chcą na co dzień doświadczać takich emocji jak w cyrku. Królicza mama wytłumaczyła jednak dzieciom, że doświadczanie tak silnych emocji w młodym wieku utrudni im rozpoznanie delikatnych uczuć i – co gorsza – może spowodować przywiązanie się do cyrku i nieustanną gonitwę za jego emocjami. Aby lepiej zrozumieć, czym są emocje, bracia wyruszą w podróż do Magicznego Ogrodu, który zamienia je w elementy natury.

Dzięki książce dzieci uczą się prostej i bardzo skutecznej metody radzenia sobie z emocjami. Nabywają umiejętność „świadomego rozwoju”, dzięki obserwacji konsekwencji własnych decyzji. Dlatego pozycja ta cieszy się uznaniem w kręgu psychologów i terapeutów.

Książka prowadzi umysł przez piękny proces poznawania niewidzialnego świata uczuć i emocji. Na samym końcu czytelnik otworzy kopertę, dzięki której ujrzy ten niewidzialny świat, co ugruntuje poznaną wiedzę.

CENA:

40,00